بلین هیدرولیک

تاریخچه مختصری از بلین هیدرولیک

بلین هیدرولیک / تاریخچه

بلین هیدرولیک: 1971

در سال 1971 توسط Roy W. Blain تأسیس شد
در آلمان، آقای بلین Blain Hydraulic را تأسیس کرد که به عنوان بهترین شیر کنترل آسانسور در جهان شناخته می شود.
آقای بلین یک پیشگام واقعی و معتقد به تکنولوژی آسانسور هیدرولیک بود.

بلین هیدرولیک / GmbH

بلین هیدرولیک: 1971-1980

Blain Hydraulics GmbH در هیلبرون گنجانده شد. دریچه های کنترل آسانسور مانند EV & KV با زیرساخت متوسط و نیروی انسانی ، در ابتدا با 1 نفر و سرانجام با 5 نفر در حومه هایلبرون شروع به کار کردند. برای تأمین تقاضای روزافزون ، کارخانه در داخل هایلبرن منتقل شد و به طور پیوسته گسترش یافت.

بلین هیدرولیک /KV (شیر آسانسور کوچک)

بلین هیدرولیک: 1981-1990

بلین مدل های جدید KV (سوپاپ آسانسور کوچک) را اضافه می کند، مخصوصاً با توجه به بازار آسانسورهای خانگی و کوچک. شیر قفل فشار (L10) همچنین به عنوان یک شیر ایمنی اضافی معرفی شد که اکنون با نام شیر UCM-A3 شناخته می شود. بلین گواهینامه CSA را برای صادرات به آمریکای شمالی دریافت می کند. زیرساخت های شرکت برای برآوردن تقاضای روزافزون گسترش یافت.

بلین هیدرولیک /مدرن سازی ماشین آلات

بلین هیدرولیک: 1991-2000

مدرنیزاسیون ماشین آلات به منظور افزایش هزینه تولید و بهره وری. بلین دارای گواهینامه ISO 9001 است. بلین دارای گواهینامه EC Type برای شیرهای پارگی لوله می باشد. بلین SEV (شیر الکترونیکی سروو) را معرفی می کند. سایر محصولات جدید مانند درایو MD (تراز میکرو) نیز معرفی شدند. لوازم جانبی مانند شیرهای توپی برای گسترش دامنه محصولات معرفی شد.

بلین هیدرولیک /شیرهای برقی ضد انفجار

بلین هیدرولیک: 2001-2010

بلین اولین شرکتی است که شیرهای برقی ضد انفجار را برای صنعت آسانسور در بازار آورد. بلین از نظر ظرفیت تولید و تأسیسات در سراسر جهان به بزرگترین تولید کننده شیرآلات کنترل آسانسور تبدیل می شود. همراه با معرفی مدلهای جدید دریچه پارگی لوله.

Blain hydraulic

بلین هیدرولیک /بلین اولین شرکت

بلین هیدرولیک: 2011-امروز

بلین EV4 (دریچه سوار بر vvvf) را به همراه YASKAWA به عنوان یک محصول مشترک راه اندازی می کند. صادرات محصولات بلین با رد پای در بیش از 75 کشور جهان به رکورد جدیدی دست یافت. بلن حدود 80 نفر از بیش از 14 ملیت را برای پشتیبانی از مشتریان در سراسر جهان استخدام می کند. سال 2015 بلین با ادغام Blain India حضور خود را در هند افزایش داد. بلن برای گسترش حضور خود و افزایش نفوذ آسانسورهای هیدرولیک در بازار برزیل و آمریکای جنوبی با DAIKEN ELEVADORES (برزیل) همکاری کرده است. تابستان 2017 بلین iL10 و L20 یکپارچه را به عنوان شیرهای جدید UCM-A3 معرفی کرد که به شما امکان می دهد تاسیسات موجود را با هزینه کمتر و امکانات کمتری مدرن کنید. Blain Turkey در سال 2018 تأسیس شد تا رد پای ما را در خاورمیانه و آفریقا گسترش دهد. Blain Hydraulics Inc در سال 2018 برای حمایت از مشتریان در حال رشد Blain در آمریکای شمالی تأسیس شد. Blain Inc. بلن را قادر می سازد تا از طریق مشارکت نزدیک در پشتیبانی قبل و بعد از فروش ، به طور موثرتری به بازار آسانسورهای آمریکای شمالی دست یابد. 2019: بلن شیرهای هوشمند نسل بعدی را راه اندازی می کند که به وسیله تکنسین ها راهی بسیار آسان و راحت برای تنظیم و نظارت بر عملکرد سوپاپ ها با استفاده از تلفن هوشمند / تبلت با شیرهای مجهز به Wi-Fi است. سری شیرآلات هوشمند شامل نسل بعدی شیر سروو الکترونیکی و شیرهای EV40-VVVF است. با استفاده از این محصولات بلین اولین شرکتی است که فناوری هوشمند را در صنعت بالابرهای هیدرولیک مطابق سنت خود مبنی بر همیشه نوآور بودن و پیش قدم شدن در پیشبرد محصولات باهوش جهانی در زمینه فناوری معرفی کرد.


مطالب از "https://blain.de/downloadall/datenblatt/gb/blain-product-catalogue_gb.pdf"