شیربرقی / بلین

شیر برقی بالابر ترک هیدرولیک 

طرح بلین هیدرولیک (Blain آلمان)

ترک هیدرولیک اولین تولید کننده شیر برقی آسانسور تک بوبین مدل KV1P و شیر برقی دو بوبین مدل KV1S طرح BLAIN آلمان در ایران است.
از نظر ایمنی قابلیت اطمینان وکیفیت شیر برقی بالابر طرح بلین ترک هیدرولیک از اهمیت بالایی برخوردار است.
از سال 2021 موفق به عرضه شیر برقی بالابر هیدرولیک، با تضمین امنیت و کیفیت آن به کشور های مختلف شدیم.

Blain / KV1S

نحوه استفاده، تنظیمات و مدار هیدرولیک شیر دو بوبین KV1-S ترک هیدرولیک


قبل از استفاده برای نصب و عملکرد صحیح شیر برقی های تک بوبین و دو بوبین بالابر ترک هیدرولیک حتما دفترچه راهنما و دستورالعمل های ایمنی را مطالعه نمایید تا برای ایمنی سیستم خطر ساز نباشد و اطمینان حاصل نمایید.
راهنمای Blain KV1S

Blain /KV1P

نحوه استفاده، تنظیمات و مدار هیدرولیک شیر تک بوبین KV1-P ترک هیدرولیک 

راهنمایی لازم جهت سهولت استفاده از شیر برقی تک بوبین ترک هیدرولیک:

راهنمای Blain KV1P

شیر کنترل KV1P

شیر های طرح بلین آلمان تک بوبین ترک هیدرولیک مخصوص بالابر های هیدرولیکی طراحی و تولید شده اند. شیر برقی تک بوبین KV1P برای بالابر هایی با ایستگاههای توقف کم و ظرفیت کم مناسب است.

انواع شیر مکانیکی بالابرهای کوچک بلین هیدرولیک

Blain KV-Series
KV1P - شیر برای کنترل حرکت انواع سیستم های هیدرولیکی بالابر، باربر، نفربر و آسانسورهای صنعتی
KV1S - شیر کنترل مغناطیسی سیستم های هیدرولیکی، آسانسور هیدرولیک کوچک، آسانسورهای صنعتی

شیر کنترل KV1S

شیر های طرح بلین آلمان دو بوبین ترک هیدرولیک مخصوص آسانسور های هیدرولیکی کوچک و صنعتی و بالابرهای هیدرولیکی طراحی و تولید شده اند. شیر برقی دو بوبین KV1S برای بالابر و نفربر با ایستگاههای توقف کم و ظرفیت کم مناسب است.

شرایط ضمانت شیر بالابر

برای برخورداری از خدمات دوره‌ی ضمانت محصولات ترک هیدرولیک، ارائه‌ی فاکتور خريد کالا با ذکر شماره‌ی سريال محصول ضروری‌ست.

هر نوع تغيير فيزيکی، از جمله شکستگی، خراشیدگی، تغيير شکل، زنگ‌زدگی، سوختگی، آسيب‌های ضمن حمل و نقل، آسيب‌های ناشی از نوسان برق شامل خدمات ضمانت نمی‌شود.

گارانتی و وارانتی شیر برقی بالابر ترک هیدرولیک

تمامی محصولات ترک هیدرولیک از جمله شیر برقی تک بوبین مدل KV1P و شیر برقی دو بوبین مدل KV1S طرح Blain و سایر محصولات فروشگاهی از زمان خرید به مدت دو سال برای تعمیر و تعویض ضمانت می شوند و دارای خدمات پس از فروش هستند. زمان شروع دوره ضمانت محصولات ترک هیدرولیک و خدمات پس از فروش هر کالا برابر با تاریخ فاکتور صادر شده از سوی ترک هیدرولیک و ثبت فاکتور خرید از طرف مشتری در سایت https://www.torkhydraulics.biz/register است.

فروش آنلاین / شیر برقی بالابر

فروش آنلاین محصولات شیر برقی (طرح Blain) ترک هیدرولیک

فروشگاه هیدرولیک پنوماتیک ترک لاحقی با اعتبار چندین ساله در خدمت مشتریان بوده و برای احساس امنیت و رضایت خاطر مشتری در تلاش است سفارش و خرید آنلاین محصولات شیر برقی بالابر هیدرولیک با طرح Blain آلمان را در شرایط مطلوب به دست مشتری برساند. در صورت مواجه با هر گونه مشکل "خدمات پس از فروش" در خدمت شما عزیزان خواهد بود. رضایت مشتری هدف ماست.

جهت خرید آنلاین شیر برقی های تک بوبین و دو بوبین ترک هیدرولیک به آدرس خرید شیربرقی بالابر مراجعه کرده و بعد از واریز وجه با فروشگاه در ارتباط باشید کالای خود را ظرف مدت حداکثر 3 روز به صورت رایگان و پستی دریافت خواهید کرد.

خرید شیر برقی بالابر

انواع شیر برقی ترک هیدرولیک

علاوه بر شیر برقی های مخصوص بالابر تک بوبین مدل KV1P و دو بوبین مدل KV1S ترک هیدرولیک سایر انواع شیر برقی ها مثل: شیر برقی ضربدر موازی، وسط اچ، ضربدر اچ تک بوبین، ضربدر موازی، وسط باز سری L، ضربدر موازی تحریک دستی، P بسته تحریک دستی دار، قابل کوبل وسط باز، ضربدر موازی پوزیشندار، ضربدر موازی حافظه ترک هیدرولی، بسته صندلی ترک و ... را در اینچ و ولتاژهای مختلف به مشتریان خود عرضه می نماید.

تولید شیر برقی بالابر

ترک هیدرولیک افتخار آن را دارد از سال 1399 با تولید انبوه شیر برقی بالابر تک بوبین و دو بوبین طرح بلین آلمان، مخصوص آسانسور و بالابر هیدرولیک علاوه بر رفع نیاز مصرف کنندگان داخلی در تهیه شیر آلات راه اندازی بالابر، با استخدام نیروی کارگر ساده و متخصص و فنی گامی در چرخه تولیدی و اقتصادی و ایجاد و فراهم سازی بستر اشتغال کشور بردارد.

سازندگان شیر بالابر

تولید شیر بالابر با انواع مصارف و کاربرد آن در دنیا تولید کننده های معتبری را به چالش کشیده است، از جمله شرکت Blain و Bucher hydraulic از سازندگان معتبر در این صنعت هستند. ترک هیدرولیک هم اولین گام های خود را در جهت ارائه محصول ملی شیر برقی بالابر تک بوبین و دو بوبین برداشته تا نیاز هموطنان را بر طرف کرده و همواره در صدد جذب رضایت مشتریان خود است.

اعطای نمایندگی / شیر برقی بالابر

پذیرش نمایندگی فروش شیر برقی های بالابر هیدرولیک

ترک هیدرولیک تولید کننده شیر برقی بالابر و آسانسور هیدرولیک به منظور اعطای نمایندگی و عقد قرارداد همکاری با فعالان صنعتی و بازاریاب های مجرب اقدام می کند. پذیرفته شدگان از خدمات مشاوره ایی با متخصصین صنعتی هیدرولیک و پنوماتیک در تبریز، پشتیبانی فنی، معرفی در وب سایت، مشارکت در تبلیغات بهره مند خواهند شد.

متقاضیان همکاری در زمینه اخذ نمایندگی و بازاریابی فروش شیربرقی تک بوبین و دو بوبین ترک هیدرولیک که حائز شرایط باشند می توانند از طریق رسانه های اجتماعی و یا با ارسال فرم درخواست و همچنین مراجعه حضوری به دفتر فروش در تبریز برای هماهنگی عقد قرارداد اقدام فرمایند.

فرم درخواست همکاری

شیر برقی آسانسور ترک هیدرولیک

ارتباط با ما

لطفا هر سوال یا موضوعی در رابطه با شیر برقی بالابر ترک هیدرولیک داشتید با ما در میان بگذارید.

   هر سوالی داری بپرس