Selenoid valfi / Blain

TORK hidrolik kaldırma solenoid valfi 

Blain Hidrolik tasarımı (Almanya Blain)

Türk Hidrolik, İran'da Almanya BLAIN tarafından tasarlanan tek bobinli asansör solenoid valf modeli KV1P ve çift bobinli solenoid valf modeli KV1S'nin ilk üreticisidir.
Blain Türk hidrolik kaldırma solenoid valfinin güvenliği, güvenilirliği ve kalitesi açısından büyük önem taşımaktadır.
2021 yılında hidrolik kaldırma solenoid valfini farklı ülkelere tedarik etmeyi başardık, güvenliğini ve kalitesini garanti altına aldık.

Blain / KV1S

KV1-S Türk hidrolik çift bobin valfinin kullanımı, ayarları ve hidrolik devresi


Tek bobinli ve çift bobinli Türk hidrolik kaldırma solenoid valflerinin doğru montajı ve çalışması için kullanmadan önce, sistemin güvenliğini tehlikeye atmamak için kullanım kılavuzunu ve güvenlik talimatlarını mutlaka okuyun ve emin olun.
Blain KV1S Kılavuzu

Blain /KV1P

KV1-P Türk hidrolik tek bobin nasıl kullanılır, ayarları ve hidrolik devresi 

Türk hidrolik tek bobin solenoid valfinin kullanım kolaylığı için gerekli talimatlar:

Blain KV1P Kılavuzu

KV1P kontrol valfi

Alman Blain tasarımı tek bobinli Tork Hidrolik valfleri, hidrolik asansörler için tasarlanmış ve üretilmiştir. KV1P tek bobinli solenoid valf, düşük duraklı ve düşük kapasiteli istasyonlara sahip asansörler için uygundur.

Küçük Blain hidrolik asansörler için mekanik valf türleri

Blain KV-Serisi
KV1P - Asansörlerin, yüklerin, personel taşıyıcıların ve endüstriyel asansörlerin çeşitli hidrolik sistemlerinin hareketini kontrol etmek için valf
KV1S - Hidrolik sistemler, küçük hidrolik asansörler, endüstriyel asansörler için manyetik kontrol valfi

KV1S kontrol valfi

Alman Blain valfleri, küçük ve endüstriyel hidrolik asansörler ve hidrolik asansörler için iki bobinli Tork Hidrolik ile tasarlanmış ve üretilmiştir. KV1S iki solenoid valf, düşük durma ve düşük kapasiteli asansörler ve personel taşıyıcı için uygundur.

Asansör garanti koşulları

Türk hidrolik ürünlerin garanti hizmet süresinden faydalanmak için, ürünün seri numarası ile satın alma faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kırılma, çizilme, deformasyon, paslanma, yanık, nakliye sırasında hasar, elektrik dalgalanmalarından kaynaklanan hasarlar gibi fiziksel değişiklikler garanti hizmeti kapsamında değildir.

Türk hidrolik kaldırma solenoid valfinin garanti ve garantisi

Tek bobinli solenoid valf modeli KV1P ve çift bobinli solenoid valf modeli KV1S model Blain dahil olmak üzere tüm Türk hidrolik ürünleri ve diğer mağaza ürünleri, satın alma tarihinden itibaren iki yıl boyunca onarım ve değiştirme için garantilidir ve satış sonrası servis hizmetine sahiptir. Türk hidrolik ürünler için garanti süresi ve her ürün için satış sonrası hizmetin başlama süresi, Türk hidrolik tarafından düzenlenen fatura tarihi ve müşteri tarafından https://www.torkhydraulics.biz/register adresinden satın alma faturasının tescil edildiği tarihe eşittir.

çevrimiçi satış / Kaldırma solenoid valfi

Solenoid valf ürünlerinin online satışı (Blain tasarımı) Türk hidrolik

Türk pnömatik hidrolik deposu uzun yıllardır itibarı ile müşterilerine hizmet vermekte olup, kendini güvende ve müşteriden memnun hissetmek için Almanya'da Blain tasarımlı hidrolik kaldırma solenoid valfinin online ürünlerini uygun koşullarda sipariş etmeye ve satın almaya çalışmaktadır. Herhangi bir problem durumunda "satış sonrası servis" hizmetinizde olacaktır. Hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

OnliBir kaldırma solenoid valfi satın alınne tek bobinli ve çift bobinli Türk hidrolik solenoid valfleri satın almak için kaldırma solenoid valfi satın alın adresine bakın ve para yatırdıktan sonra mağazayla iletişime geçin, ürünleriniz en fazla 3 gün içinde ücretsiz ve posta yoluyla size ulaşacaktır.

kaldırma solenoid valfi satın alın

Türk hidrolik solenoid valf çeşitleri

KV1P tek bobinli kaldırma solenoid valflerine ve KV1S Türk hidrolik iki bobinli kaldırma valflerine ek olarak, aşağıdakiler gibi diğer solenoid valf türleri: paralel kesitli solenoid valf, merkez H, tek bobin kesitli H, paralel kesit, L serisi açık merkez, paralel uyarma kesiti Manuel, P manuel uyarma paketi, açık orta parke taşı, paralel çapraz konum, hidrolik çatlak hafızası kesiti, Türk koltuk paketi vb. farklı inç ve voltajlarda sunar. onun müşterileri.

Kaldırma solenoid valfi üretimi

Türk Hidrolik, asansörler ve hidrolik asansörler için Alman Blain tasarımı tek bobinli ve çift bobinli elektrikli vanaların seri üretimi ile 1399 yılından bu yana, ev tüketicilerinin asansör start vanaları ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra bunun gururunu yaşamaktadır. , basit işçilik ve Uzman ve teknisyen istihdam ederek üretim ve ekonomik döngüde adım atmak ve ülkede istihdam olanakları yaratmak ve sağlamak.

Kaldırma valfi üreticileri

Dünyadaki çeşitli kullanım ve uygulamalara sahip kaldırma valflerinin üretimi, bu sektördeki saygın üreticiler olan Blain ve Bucher hidrolik de dahil olmak üzere saygın üreticilere meydan okudu. Türk Hidrolik, yurttaşlarının ihtiyaçlarını karşılamak için milli ürünü tek bobin ve çift bobin kaldırma solenoid valfini sunmak için ilk adımlarını atmış ve her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir.

vekalet etmek / Kaldırma solenoid valfi

Hidrolik kaldırma solenoid valflerinin satış temsilcisinin kabulü

Türk Hidrolik Endüstri aktivistleri ve deneyimli pazarlamacılar ile temsilcilik vermek ve işbirliği anlaşmaları yapmak için asansör solenoid valfleri ve hidrolik asansör üreticisi. Kabul edilenler, Tebriz'deki hidrolik ve pnömatik endüstriyel uzmanlarla danışmanlık hizmetlerinden, teknik destek, web sitesinde tanıtım, reklam katılımlarından yararlanacak.

Tek serpantin ve çift serpantin Türk hidrolik solenoid valflerin temsilciliği ve pazarlaması alanında işbirliği için uygun bulunan adaylar, sosyal medya üzerinden veya başvuru formu göndererek ve ayrıca sözleşmeyi koordine etmek için Tebriz'deki satış ofisini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirler.

İşbirliği başvuru formu

Tork Hidrolik asansör solenoid valfi

Bize Ulaşın

Tork Hidrolik Kaldırma Solenoidi ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı lütfen bize bildirin.

   WhatsApp

© Copyright 2021 Laheghi